KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17212219
nr 1721 2219
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Etsning, Renar. Signerad, numrerad 17/30, daterad -75, oramat löst blad, bladets mått: 10,5x23 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 september 2025
kl 19:48:27
28/8 23:45:18
500 kr
31/8 13:13:19
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak